Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 009 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Koreňová
martina@solidnebyvanie.sk
0944 250 310

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj dom výhodna cena

Typ
Predaj
Mesto
Hrochoť
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
979 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.05.2019
Aktualizované
16.02.2020
Martina Koreňová Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 250 310

Popis nehnutelnosti

Nové bývanie Vám ponúka na predaj dom na Hrochoti pri Banskej Bystrici. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňa novú elektriku, novú vodu, zateplenie, odvodnenie domu, plastové okná, nové kúrenie, nová strecha /tondach/ a nový krb. Je výborne situovaný a má nepriechodné izby. Rekonštrukcia stále prebieha je možnosť dokončenia podľa vašich predstáv. Vieme zrealizovať s majiteľom aj dokončenie dohoda na cene istá. Nachádza sa na slnečnom pozemku v centre dediny. Ku domu prislúcha aj priestranná garáž.
V obci je kompletná občianska vybavenosť. Neďaleko domu škola, škôlka, detské ihrisko.

Plocha: úžitková 979m2
Pozemok: 1396m2
Steny: stierky
Okná: plastové
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia prebieha
Konštrukcia objektu: kvádrová, časť kameň
Kúrenie: centrálne, krb
Sedlová strecha nová Tondach
Rovinatý pozemok.
Asfaltová prístupová cesta
Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia, plyn v obci nieje
Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie,pošta, škola, škôlka, zastávka autobusu, dieľňa, turistika, cykloturistika, krb

Chcete viac informácií a ponuka Vás zaujala? Neváhajte a zavolajte na tel.č. 0944 250 310 získajte viac informácií prípadne si dohodnite detailnú obhliadku nehnuteľnosti.
Poskytujeme služby, spojené s predajom nehnuteľnosti v dohodnutej konečnej cene.