Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 411 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** EXKLUZÍVNE ** Na predaj 4-izbový rozostavaný rodinný dom typu bungalov - obec Hrádok, okres Nové Mesto n/V

Typ
Predaj
Mesto
Hrádok
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
95 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Počet izieb
4
Pridané
19.12.2022
Aktualizované
19.07.2024
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180671 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný rodinný dom v novovybudovanej štvrti v obci Hrádok, okres Nové Mesto nad Váhom.
Rodinný dom je typu bungalov s klasickou sedlovou strechou, stavba je aktuálne v stave uzavretej dokončenej hrubej stavby, ktorá bola dokončená v 12 / 2022.

Zastavaná plocha - 120 m2
Podlahová plocha - 95 m2
Úžitková plocha - 110 m2
Celková výmera pozemku - 974 m2

Dĺžka pozemku - 46 m

Šírka pozemku - 21 m

Dispozícia rodinného domu :

- vstup
- chodba
- obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou
- spálňa
- 2x detská izba
- kúpelňa s WC
- samostatné WC
- šatník
- špajza

Rodinný dom ako stavba bola postavená na železobetónových základoch nad úrovňou prístupovej komunikácie a vymurovaná z pálenej tehly zn. wienerberger o hrúbke obvodových múrov 300 mm v kombinácií s vnútornými priečkami o hrúbke 120 mm. Do technickej časti domu je privedený hlavný prívod vody z obecného verejného vodovodu a taktiež vybudované všetky odpady v celom dome.
Celý strop je uzatvorený drevenými OSB doskami, čo umožňuje osadenie sadrokartónových podhľadov priamo na ne, bez osádzania ďalších potrebných konštrukcií.
Strecha je postavená z väzníkového krovu so strešnou krytinou zn. Terran v type danubia evo carbon, osadené strešné okapy zn. Bramac.
Súčasťou stavby je vymurovaný komín zn. Schiedel.
Z obývacej miestnosti je pripravený vstup na terasu.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina 220V / 380V, plyn.
Na odpad je treba osadiť žumpu / septik alebo čističku odpadových vôd (ČOV).


Orientácia pozemku na svetové strany - východ - západ.

Pred rodinným domom je pripravené miesto na vybudovanie viacero parkovacích miest pre motorové vozidlá.

Veľkorysý pozemok o celkovej výmere 974 m2 umožňuje rôzne využitie ako napr. dobudovanie garáže / dvojgaráže, altánku, dielne, bazéna a pod.
Pozemok je po dĺžke z dvoch strán už oplotený.

V prípade záujmu po odkúpení nehnuteľnosti vieme doporučiť stavebnú firmu na dokončenie rodinného domu na kľúč podľa vašich predstáv.

Nehnuteľnosť je právne vysporiadaná, stavba je zapísaná na liste vlastníctva už ako "rozostavaný rodinný dom" a po odkúpení bude ihneď odovzdaná novému majiteľovi.

Obec Hrádok sa nachádza medzi Novým Mestom nad Váhom a Piešťanmi, výhodou je veľmi rýchli prístup na diaľnicu D1 smer Žilina - Bratislava.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky