Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

*REZERVOVANÉ* 4-IZB BYT /92m2/ BALKÓN, TERASA - HRÁDOK ,okr. NMnV *SUPER CENA !

Typ
Predaj
Mesto
Hrádok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.08.2021
Aktualizované
20.10.2021
Cena 90 000,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

TREBA VIDIEŤ!

179802 - V obci Hrádok, okr. NMnV predáme 4 izbový byt, ktorý bol postavený a kolaudovaný v r. 2010. Byt je situovaný na 1. poschodí v nadstavbe dvojpodlažného rodinného domu so sedlovou strechou s tromi bytovými jednotkami. Každá bytová jednotka je samostatne vedená na liste vlastníctva, má vlastný vchod, vlastné merania všetkých energií (elektrina, voda, plyn) a spoluvlastnícky podiel na spoločných častiach a zariadeniach domu a spoluvlastnícky podiel na zastavanom pozemku a dvore. 

Dispozícia bytu:

závetrie 5,46 m2,  zádverie/vstup 2,46 m2,  chodba 5,76 m2,  obývacia izba 19,17 m2,  kuchyňa s jedálňou 10,66 m2,  špajza 0,68 m2,  WC 1,31 m2,  kúpeľňa 6,18 m2,  spálňa  13,63 m2,  izba 8,05 m2 ,  izba 11,09 m2,  balkón 7,28 m2.

Celková rozloha je 91,73 m2. Výlučne k tomuto bytu patrí aj pozemok vo dvore vedľa domu o výmere 56 m2, na ktorom je postavená hospodárska budova slúžiaca ako sklad o výmere 36 m2 a terasa s posedením o výmere 20 m2.


Mesačné náklady predstavujú cca 120 euro / 4 osoby +10 euro internet a 8 euro TV Skylink.

Byt je zateplený polystyrénom o hr. 5 a 8 cm, obvodové steny sú postavené z porobetónových tvárnic PORFIX PLUS hr. 38 cm, vnútorné priečky o hr. 12,5 a 15 cm. Strecha je sedlová s väzníkovým krovom a plechovou strešnou krytinou. Betónový poter je od spodného bytu tepelne odizolovaný polystyrénom o hr. až 10 cm. Strop je zo sadrokartónovej konštrukcie s tepelnou izoláciou z minerálnej vlny o hr. 30 cm. Z časti je možné využiť aj povalový priestor. Okná sú plastové zn. INCON s izolačným dvojsklom so žalúziami a sieťkami, bezpečnostné vchodové dvere, plávajúce podlahy, keramické obklady a dlažby. V kuchyni je kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (plynový sporák, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, chladnička s mrazničkou), V kúpeľni je vaňa, umývadlo. Vykurovanie a ohrev TÚV sú zabezpečené plynovým kotlom Protherm Tiger umiestneným v kúpeľni. V izbách sú radiátory Korado a v chodbe, kúpeľni a WC je podlahe zohrievaná spiatočným vedením z radiátorov.

K bytu vedie vonkajšie široké kovové schodisko so zábradlím ukončené priestranným závetrím. Byt je teplý a slnečný, kuchyňa s obývačkou sú orientované na juhozápad a spálne sú na juhovýchod. Výborná, kľudná lokalita v blízkosti obchod s potravinami COOP Jednota, autobusová zastávka. V dome je zavedený internet od CNS s rýchlosťou 17GB/s. Parkovanie automobilov je bezproblémové na verejnom priestore pred domom. K domu vedie asfaltová verejná komunikácia, ktorá je z opačnej strany lemovaná neškodným potôčikom. Septik o objeme cca 10 m3, ktorý umiestnený za bránou je spoločný.

V obci je dobrá občianska vybavenosť: Pošta, Knižnica, Katolícky kostol, Materská škola, Základná škola - vzdialená 4 km v susednej obci Lúka nad Váhom, Zdravotné stredisko + lekáreň - vzdialené 3 km v susednej obci Hôrka nad Váhom, Futbalové ihrisko, Tenisový kurt, Reštaurácia, Pohostinstvo, Stavebniny, Obchod s potravinami, Obchod s drogériou. Ostatná občianska vybavenosť sa nachádza v okresnom meste Nové Mesto nad Váhom ktoré je vzdialené 14 km. Ďalšia občianska vybavenosť sa nachádza v blízkom kúpeľnom meste Piešťany vzdialenom 19 km.

Byt je kúpou voľný.      Verte, že po obhliadke budete milo prekvapený.

Cena 90 000 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku. Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

 Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov je energetická trieda "B "

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk