Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM POD LESOM 2+1 HRACHOVIŠTE

Typ
Predaj
Mesto
Hrachovište
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2020
Aktualizované
31.07.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178371 - Ponúkame Vám na predaj tehlový, samostatne stojaci, prízemný rodinný dom v obci Hrachovište so slnečným mierne svahovitým pozemkom pod lesom s celkovou výmerou 885m2. Rozmery pozemku sú cca: 25m x 35m. Dom so zastavanou plochou cca 100 m2 a podlahovou plochou 78 m2 bol postavený v r. 1950 a v roku 2019 až 2020 prešiel  rozsiahlou rekonštrukciou: nové rozvody všetkých sietí, omietky a maľovky, plastové okná, vchodové a interiérové dvere, náter fasády. Dispozícia: zádverie, kuchyňa, technická miestnosť, 2x izba, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. Dom je napojený na vodovod, elektrinu (230/400V) a plyn. Odpad je riešený žumpou. Vykurovanie: plynovým kotlom s radiátormi a termostatom. Strešná krytina: škridla - pôvodná betónová. Iné vybavenie: studňa, prístrešok nad vchodom do domu. V zadnej časti domu je z exteriéru prístupný skladový priestor. Na pozemku sa nachádza malá podzemná pivnica vo svahu. Dom je v dobrom technickom stave, suchý a bez statických porúch. Hranice pozemku sú v teréne presne vytýčené.
Dom je bez tiarch, kúpou ihneď voľný.

Cena 83 500 €  + možnosť dohody

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na moravcik@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky