Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, investično - rekreačný pozemok / nad Trenčínom, Hrabovka, okres Trenčín

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Hrabovka
Ulica
Nad Trenčínom
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
469 m2
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 19 999,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj investično - rekreačný pozemok v obci Hrabovka s výmerou 469 m2, vzdialený len 5km od Trenčína. Priemerná šírka mierne svahovitého pozemku je 22 m, dĺžka na pravej strane cca 18 m, na ľavej strane cca 24 m. Prístupová cesta: poľná, nespevnená. Pozemok sa nachádza v prírode, v čistom prostredí, je južne orientovaný, s veľmi peknými výhľadmi do okolia. Pozemok je v zmysle, obcou Hrabovka vydanej, územno-plánovacej informácie a schváleného územného plánu podľa funkčného usporiadania územia vedený ako KPP voľná prevažne poľnohospodárska krajina: trvalé trávnaté porasty, orná pôda a nelesná drevinová vegetácia s ekostabilizačnou funkciou, momentálne bez možnosti výstavby v danej lokalite. Vzdialenosť pozemku od začiatku obce je 0,8 km, 1,5 km je vzdialené pohostinstvo a obchod v obci. Pozemok je umiestnený v extraviláne, na liste vlastníctva je vedený ako ostatná plocha.
Cena 19 999 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk K dispozícii sú ešte 3 ďalšie pozemky s výmerou 475 m2, 513 m2 a 655 m2.