Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 695 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Slnečný, investično - rekreačný pozemok, 513 m2 / nad Trenčínom, Hrabovka, okres Trenčín

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Hrabovka
Ulica
Nad Trenčínom
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
513 m2
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 19 999,00 €
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj investično - rekreačný pozemok v obci Hrabovka s výmerou 513 m2, vzdialený len 5km od Trenčína. Priemerná šírka mierne svahovitého pozemku je 32 m, dĺžka 16 m. Prístupová cesta: poľná, nespevnená. Pozemok sa nachádza v prírode, v čistom prostredí, je južne orientovaný, s veľmi peknými výhľadmi do okolia. Pozemok je v zmysle, obcou Hrabovka vydanej, územno-plánovacej informácie a schváleného územného plánu podľa funkčného usporiadania územia vedený ako KPP voľná prevažne poľnohospodárska krajina: trvalé trávnaté porasty, orná pôda a nelesná drevinová vegetácia s ekostabilizačnou funkciou, momentálne bez možnosti výstavby v danej lokalite. Vzdialenosť pozemku od začiatku obce je 0,8 km, 1,5 km je vzdialené pohostinstvo a obchod v obci. Pozemok je umiestnený v extraviláne, na liste vlastníctva je vedený ako ostatná plocha. Pozemok je už vyňatý z pozemkového pôdneho fondu (bolo zaplatené za jeho vyňatie), t.j. kupujúci v prípade budúcej výstavby už nemusí platiť za jeho vyňatie.
Cena 19 999 €. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk K dispozícii sú ešte 3 ďalšie pozemky s výmerou 475 m2, 469 m2 a 655 m2.