Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Pavlíková
asistentka@peknereality.sk
+421 919 135 440

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pozemkov v Hornom Tisovníku

  • Pozemky, Predaj, Detva, Horný Tisovník | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Detva, Horný Tisovník | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Detva, Horný Tisovník | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Detva
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
19579 m2
Pridané
08.02.2022
Aktualizované
03.06.2022
Cena 0,00 €
Zuzana Pavlíková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 919 135 440

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemky v atraktívnom prostredí lazov Horného Tisovníka o celkovej výmere 19 579m2. Pozemky sú prevažne rovinaté - mierne svahovité v nadmorskej výške cca 500mnm. K pozemkom vedie spevnená cesta, udržiavaná aj v zimnom období. Pozemky sa predávajú v celosti nie podiely. Pozemky je možné napojiť na elektrickú sieť 400V, ktorá je v ich dosahu (vedie cez pozemok alebo sa nachádza v jeho tesnej blízkosti). Na niektorých pozemkoch sa nachádzajú pramene a rezervoáre pitnej vody, prípadne možnosť vyvŕtať vlastnú studňu. Pozemok je vhodný na farmárčenie alebo chov zvierat.

Horný Tisovník a jeho okolité lazy sú súčasťou pohoria Javorie s nadmorskou výškou 1040mnm. Čistou prírodou bez prítomnosti fabrík závodov sú lákadlom hlavne pre tých, ktorí milujú turistiku, cykloturistika, hubárčenie či poľovníctvo, nachádza sa tu množstvo turistických chodníkov. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko v Hriňovej, Kokave a Látkach, termálne kúpalisko Dolná Strehová, vodná nádrž Ružiná, turistické trasy na vrch Poľana, renovovaný kaštieľ a hrad v Divíne alebo zámocký wellness hotel v Haliči.
Odporúčame vidieť.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme v realitnej kancelárií.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0908 440 790, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, belkova@peknereality.sk