Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Baluchová
katarina.baluchova@topreality-rs.sk
0918 697 637

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom 125 m2 s terasou 18 m2, pozemok 527 m2, obec Horné Saliby. Holodom 215.000 €

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Horné Saliby
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
20.06.2024
Aktualizované
20.06.2024
Ing. Katarína Baluchová TOP REALITY - realitná spoločnosť, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0918 697 637

Popis nehnutelnosti

TOP REALITY KIČKOVÁ ǀ BALUCHOVÁ 16 rokov na trhu ponúka na predaj
4 izbový rodinný dom - moderná novostavba s rovnou strechou v obci Horné Saliby, okres Galanta.
Bungalov spĺňa požiadavky na bývanie 4 člennej rodiny.
Dom je skolaudovaný a v štádiu holodom, dokončený môže byť podľa Vašich predstáv.

CHARAKTERISTIKA RODINNÉHO DOMU:
Zastavaná plocha domu : 173 m2
Úžitková plocha domu: 125 m2
Terasa: 18 m2
Pozemok: 527 m2 nová slepá ulica rodinných domov

Dom je prízemný, nepodpivničený s modernou rovnou strechou.
Dispozične veľmi dobre riešený.
Na ľavej strane od vstupnej chodby je denná časť domu, ktorú tvorí obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou s výstupom na krytú terasu. Pri kuchyni je špajza. Na pravej strane je nočná časť domu, ktorá pozostáva z 3 samostatných izieb a dve izby majú murovaný šatník. V obývacej izbe je predpríprava na krb (komín).
V strede domu je veľká kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a toaletou (presvetlená svetlíkom). V dome je ďalšia samostatná toaleta, technická miestnosť s elektrickým kotlom a rozvodmi podlahového kúrenia.
Spoločná stena, ktorá oddeľuje dvojdomy je dokonale odizolovaná protihlukovou izoláciou, prioritou je zachovanie súkromia jednotlivých častí dvoj domu. Terasy sú umiestnené od seba v dostatočnej vzdialenosti a oplotenie bariérovým plotom je v dostatočnej výške.

POPIS MATERIÁLOV:
Nosné murivo brúsená tehla hr.300 mm + zatepľovací systém PSE hr.150mm, silikátová omietka v kombinácii s kamenným obkladom. Strešná izolácia FATRAFOL hr.1,5mm. Konštrukciu strechy tvoria drevené trámy v osovej vzdialenosti 62cm a drevený záklop. Je dostatočne pevná na prípadné umiestnenie betónových patiek pre technolólgiu fotovoltanických panelov.
Strecha je zateplená strešným polystyrénom EPS 150 v hrúbke 350mm, a spádové dosky z polystyrénu. Zo spodnej časti stropu medzi záklopom a sadrokartónom je nobasil hr.200mm. Vnútorné omietky sú sadrové. Plastové okná sú 6 komorové s izolačným trojsklom (z exteriérovej strany vo farbe antracit, z interiéru biele). V technickej miestnosti je elektrický kotol a 120 litrový zásobník na teplú vodu s tepelným čerpadlom. Podlahové kúrenie je teplovodné. Vybudovaná je aj predpríprava na vonkajšie rolety s diaľkovým ovládaním.

POZEMOK:
Plocha pozemku 527 m². Nachádzajú sa v novovybudovanej tichej lokalite, v slepej ulici s celkovým počtom 13 rodinných (absolútne súkromie). V blízkosti do 250 m je centrum obce. Pozemok je kompletne oplotený betónovým bariérovým plotom. Čelná strana pozemku je oplotená zo systému Duvar a dvojkrídlovou bránou (s predprípravou na elektrický pohon) a bránkou s predprípravou na video vrátnik. Na pozemku je vŕtaná studňa na polievanie. Hneď za bránou sa nachádza plocha zo zámkovej dlažby na účel parkovania vo dvore, takisto všetky chodníky sú zo zámkovej dlažby. Vo dvore je dostatok priestoru na prípadnú garáž a bazén. Pred domom sú vybudované tri parkovacie státia. Hrubé terénne úpravy na pozemku sú hotové.
Dom je napojený na všetky IS. Energetický certifikát A0.
K domu patria 3 parkovacie státia pred domom a 2 státia vo dvore.

Občianska vybavenosť v obci Horné Saliby:
Obec má cca.3500 obyvateľov. Nachádza sa tu Materská škola, Základná škola slovenská a maďarská (1-9), detské ihrisko, futbalové ihrisko, obchod, potraviny Jednota, detský obchod Bjutik, Obecný úrad, detský a dospelý praktický lekár, zubár, gynekológ, lekáreň, kostol, pošta, reštaurácia, cukráreň, pekáreň, domov dôchodcov, autobusová zastávka 250m.
Vzdialenosť do miest: Galanta 10 km, Šaľa 10 km, Dunajská Streda 25km Bratislava 65km).
V blízkosti je termálne kúpalisko Horné Saliby (vonkajší aj vnútorný bazén, vírivka, masáže, sauna, reštaurácia, rehabilitácia, možnosť využitia celoročne) a novovybudované kúpalisko AVA Thermalpark Diakovce.


Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?
Zavolajte mi Katarína Baluchová – 0918 697 637 a poďme si ju pozrieť osobne

CENA HOLODOM: 215.000,- €
Obsahuje dom s pozemkom, terasu betónové oplotenie, bránu, chodníky zo zámkovej dlažby, státie pre 3 autá, hrubé terénne úpravy.
Dom je možné dokončiť (obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a podlahy) podľa výberu kupujúceho, cca za 19 000 €.

Možnosť čerpať hypotéku, ktorú Vám vybavíme zadarmo a pomôžeme aj so znaleckým posudkom.

Viac na www.TopReality-rs.sk
Facebook : kickova.baluchova.topreality
Instagram : kickova.baluchova.topreality