Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 960 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ján Badinka maklér
Mgr. Ján Badinka
jan.badinka@lexxus.sk
+421 915 570 802

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, starší RD na pozemku 3139m2, Horné Saliby, REZERVOVANÝ

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Ulica
Horné Saliby
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
176 m2
Celková plocha
176 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
20.12.2019
Aktualizované
11.09.2020
Mgr. Ján Badinka LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 915 570 802

Popis nehnutelnosti

Na predaj starší rodinný dom o rozlohe 176 m s rozsiahlym pozemkom 3139m2 v obci Horné Saliby, okr. Galanta.

Charakteristika: Starší rodinný dom v pôvodnom stave o celkovej zastavanej ploche 176m2 pozostáva z pôvodného domu o rozlohe 49m2 a prístavby z roku 1967 o rozlohe 127m2. Dom je bez vykonaných rekonštrukcii a modernizácii. Na pohľad viditeľné praskliny stien sa nachádzajú v izbách orientovaných do ulice.
Rodinný dom je samostatný objekt s jedným nadzemným podlažím, bez podpivničenia s valbovou strechou. Dispozíciu domu tvoria 4 obytné miestnosti, kuchyňa, komora, kúpeľňa, 2 x chodba, predsieň, dielňa. Dom sa nachádza v uličnej zástavbe rodinných domov, v okrajovej časti obce a je situovaný na rovinatom pozemku.
Rozsiahly pozemok 3139 m2 tvorí zastavaná plocha a nádvorie 1057m2 a záhrady 2082m2.

Lokalita:
Obec Horné Saliby patri k najväčším obciam v okrese Galanta s dobrou občianskou vybavenosťou V obci sa nachádza zdravotné stredisko, materská škola, základná škola, základná obchodná sieť, kultúrny dom, telocvičňa, športové ihrisko, knižnica i známe termálne kúpalisko.

Cena: 69.900,- EUR, vrátane kompletného právneho servisu RK. Na RD je k dispzícii aktuálny znalecký posudok na sumu 83.100,- EUR
Fotografie interiéru je možné zaslať na vyžiadanie.
TOPPONUKA