Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Alžběta Dobrá
betka.dobra@agent.sk
+421 903 653 134

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

AGENT.SK | Predaj domu s pozemkom pre výstavbu 2-3 domov, Horné Saliby - Hrušov

Typ
Predaj
Okres
Galanta
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
572 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
02.02.2024
Aktualizované
10.07.2024
Bc. Alžběta Dobrá AGENT.SK, s. r. o.
Kontaktovať makléra +421 903 653 134

Popis nehnutelnosti

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na na dvoch parcelách s celkovou výmerou 2000 m2. Na pozemkoch sa nachádza rodinný dom v pôvodnom stave, vedľajšie budovy a garáž, pričom zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 574 m2. Záhrada má rozlohu 1426 m2

Tento pozemok s domom je umiestnený v tichej a slepej uličke. Neďaleko sa nachádza poľnohospodárske družstvo Hrušov, v ktorom môžete každoročne získať ovocie a zeleninu samozberom. Investičným zámerom je možné získať stavebné pozemky min. pre 2-3 rodinné domy. Starý rodinný dom v pôvodnom, spolu s prístavbami a garážou, boli postavené v roku 1971-1972. Po prípadnej rozsiahlej rekonštrukcii - modernizácii je možnosť získať bývanie vo vidieckom štýle s veľkou záhradou.

Nehnuteľnosti sú napojené na inžinierske site - elektrinu, plyn a obecný vodovod. Kanalizácia je zatiaľ bez možnosti pripojenia a v súčasniosti je vedená do žumpy. Obec Hrušov sa nachádza 13 km od Galanty, 16 km od Šali, 25 km od Dunajskej Stredy a 70 km od Bratislavy. V Obci Horné Saliby sa nachádza Termálne Kúpalisko. Vonkajšie bazény sú v prevádzke počas letnej sezóny a bazénová hala so službami rehabilitačného centra, reštaurácie a ubytovanie vo vykurovaných chatkách Hargita, sú v prevádzke celoročne.