Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 334 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priemyselný park-stará fabrika - veľká investičná príležitosť!

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Majdan
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
2286 m2
Celková plocha
21515 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
04.08.2020
Aktualizované
07.04.2021
Cena 0,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj Priemyselný park - Starú fabriku, s rozsiahlymi pozemkami, cca 45 km od Bratislavy, v katastri obce Horné Orešany, v lokalite "Majdan". Miesto je obklopené horami, kúsok za vodnou nádržou Horné Orešany a má veľký genius loci.

Viaceré budovy majú mimoriadne pevný betónový skelet, naddimenzovaný kvôli výbuchom a otrasom, takže môžu slúžiť ako pevný základ pri potencionálnych rekonštrukciách.
Krásnymi dominantami celého areálu su komín a vodárenská veža. Celková plocha fabriky, ostatných budov a pozemkov v okolí predstavuje rozlohu 21 515 m2. Stavebné pozemky majú územné rozhodnutie pre stavebnú a podnikateľskú činnosť, na pozemkoch je tiež demontované vysoké napätie pre lepšie využitie.


Jednou z možností by mohlo byť napr. postavenie pivovaru, kombinovaného s rekreačnými možnosťami, povedzme wellnessom, či hotelom; jazdecké areály - rekreačný potenciál je v tejto lokalite obrovský a vysoko nevyužitý. Napriek tomu, že len 7 km odtiaľto je Smolenický zámok. Samozrejme je tu možnosť postaviť, či zrekonštruovať výrobné haly, skladové priestory, prípadne rozbehnúť výrobu so zreteľom na okolitú krajinu.

Výhodou je okrem dobre nastavenej ceny aj určitá diskrétnosť územia, ale zároveň dobrá dostupnosť z Bratislavy (do 1h), či Trnavy (do 1/2 h).


Cena v RK


Obhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky@loftreal.sk

Neprehliadnite VIDEO!