Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 628 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Juraj Illavský
illavsky@loftreal.sk
0908708198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priemyselný park na spracovávanie dreva v lokalite Majdan, pozemok 2,4 ha (do 1h od Bratislavy)

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Majdan
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
4616 m2
Celková plocha
24163 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
16.02.2021
Aktualizované
27.02.2021
Cena 0,00 €
Mgr. Juraj Illavský LOFT real s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj Priemyselný park v lokalite Majdan (kataster obce Horné Orešany). Komerčné a prevádzkové priestory sú primárne zamerané na výrobu parkiet, terasových dosiek, reziva, podvalov, čiže na rezanie, sušenie a ďalšie spracovávanie dreva. Celková veľkorysá rozloha pozemku má výmeru 24 163 m2, úžitková plocha predstavuje 4 616 m2.

Súčasťou areálu je hlavný objekt - so skladmi, kanceláriami, obytnými izbami a ďalšími priestormi - s úžitkovou plochou 2443 m2. Ďalej je to výrobná hala, ďalší sklad, zámočnícka dielňa, druhá dielňa, požiarna zbrojnica, nádrže a čerpacia stanica.

Súčasťou predaja je dlhý zoznam špecifických strojov na spracovávanie dreva, ktoré sú prevádzkyschopné. Sú to napr: gáter RZ - 71, dopravníkové pásy, viaceré jednokotúčové aj viackotúčové píly, frézky, brúsky, vŕtačky, odsávacie zariadenia, sušiarne reziva a hranolov, pneumatické a hydraulické lisy, kotle na tuhé palivo (piliny, hobliny, štiepky), nakladač HON 050, vysokozdvižný vozík DESTA (4,5t) a ďalšie stroje a zariadenia. Presný zoznam strojov zašleme na požiadanie, prípadne viac informácii na samotnej obhliadke. Plus k dispozícii sú aj ďalšie stroje, ktoré nie sú namontované.

Areál sa nachádza vo veľmi príjemnom prostredí, obklopený lesmi a je tu aj možnosť prikúpenia a zväčšenia celkového areálu o ďalšie pozemky o rozlohe 2 ha, viac informácii pri osobnej obhliadke.

Dostupnosť: 50 min od Bratislavy, 20 min od Trnavy.

Cena v RK

Obhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky@loftreal.sk