Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pozemok 4084 m2 v Hornej Vsi okres Prievidza

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Horná Ves
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4084 m2
Pridané
05.02.2019
Aktualizované
15.04.2021
Cena 12,50 €/m2
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok o celkovej rozlohe 4084 m2. Cena 12,50 EUR za m2. Pozemok sa nachádza v tichom peknom prostredí blízkosti lesa, kde je obývaných trvalo pár domov, ostatné sú chalupy. V blízkosti lesa. Vzdialenosť cca 1500 m od dediny. Pozemok sa nachádza v intraviláne. Vhodné na výstavbu domu, chalupy a podobne. Pri pozemku je elektrina a obecná voda. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na tel. č. 0908 22 44 82 alebo bernat@mgreal.sk