Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 457 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVOSTAVBA RD NA KĽÚČ PRI MALOM DUNAJI V POTÔNSKÝCH LÚKACH-PREDAJ AŽ PO KOLAUDACII APRÍL KONIEC 2021

Typ
Predaj
Ulica
pri malom dunaji
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
98 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
22.03.2021
Aktualizované
21.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

PREDAJ OD APRÍLA 2021 -Chateaureality ponúka na predaj podľa projektu pôvodného alebo podľa Vašich predstáv novostavbu na klúč 3 veľkoizbovú nízko-energetickú novostavbu, ktorá sa nachádza v pokojnej časti pri brehu malého Dunaja v Potônských Lúkach len 40 km od Bratislavy a 15 km od okresného mesta Dunajská Streda v srdci prekrásnej prírody.
Priestranný rodinný dom bude situovaný na pozemku s rozlohou 843 m2 podľa Vašich požiadavok. Úžitková plocha domu bude , 125 m2,aj m2, zastavaná plocha 112,63 m2, .Dispozičné riešenie domu: vstupná chodba, 2 , do samostatné spálne, veľkopriestorová obývacia časť s kuchyňou , kúpeľňa -krásna a priestranná ( umývadlo aj umývadlá , sprcha , prípadne aj vaňa prípojka na automatickú pračku ), samostatná toaleta, v ktorej je umiestnené a bojler, kuchyňa prepojená obývačkou, z ktorej je vstup na zakrytú terasu a do záhrady. Dom sa predáva v stave štandardu a zariadená aj kuchyňa aj s kvalitnými spotrebičmi .
Novostavba - vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni, predajná cena zahŕňa: znížený strop v obývačke s bodovým svetlom aj farebným, plastové okná troj-sklo , upravená povala na ukladanie nepotrebných vecí , elektrické podlahové kúrenie, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná, krb, povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien , strop, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, pred-prípravu na alarm systém, pred-príprava na klimatizáciu , vodovodný kohútik pri terase priamo na polievanie záhrady, ako aj na terase pripravená voda na yakuzzi alebo bazénik . Energetický certifikát rodinného domu je "A". Exteriér: K štandardnému vybaveniu patrí oplotenie pozemku s prípravou na elektrickú bránu, zámková dlažba, parkovacie miesta pre 2 vozidla pred domom a na pozemku je dostatok miesta na garáž a ešte jedno alebo dve autá, terénne úpravy- vyrovnanie terénu. Na pozemku môže byť domček alebo podľa požiadaviek aj garáž na odkladanie rôznych veci do záhrady, bicykel, ako ja pumpa na polievanie Kvalitne zaizolovaná a všetky vodovodné prípojky sú pri pozemku, ktoré potrebujete na polievanie prípadne na bazén .
Vstup na pozemok je z juhovýchodnej strany alebo podľa výberu , ako aj hlavný vstup do domu. Terasa je orientovaná taktiež z juhovýchodu alebo podľa výberu projektu. Obytné miestnosti sú situovaná najmä na juhozápad severozápad a juhovýchod, tieto Vám zabezpečia pokojný nerušený oddych a spánok.
Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 5 dní v týždni od 9.00 do 18.00 na tel.číslo na makléra : 0905 329 399.
Mesačné náklady na tento domček je do 100,- Eur. Odpad je riešený žumpou 12 m2 . Plyn na pozemku sa nenachádza .Dom je napojený na vodu z vlastnej studne razenej 26 m hlboko. Pri ceste sú pripravené vedenia na kanalizáciu . RD sa predáva kolaudovaný .Dom je bez tiarch . Kolaudácia príprava domu podľa dohody leto a jeseň 2020, zima 2020.
Cena tejto nehnuteľnosti po dohode s majiteľom je aj s províziou RK ako aj hypotekárnym a právnym poradenstvom 130. 000 Eur . V prípade väčšieho domu cena záleží podľa veľkosti zastavanej plochy domu.