Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ!!! Chata v horskom prostredí - Krpáčovo - Nízke Tatry

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mestská časť
Krpáčovo
Ulica
Krpačovo
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
400 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Chata je situovaná v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier, v atraktívnej rekreačnej oblasti Krpáčovo, vo vzdialenosti len 2km od jazera a 3km od obľúbeného lyžiarskeho strediska Krpáčovo. Výborná poloha chaty v tichom prostredí lesa zaručí pokoj, relax, ale aj aktívny oddych. Chata je prístupná aj v zimnom období s použitím vhodného auta - prístup je po asfaltovej ceste a zvyšných 200m je po vyjazdenej lesnej ceste. Stavba je v pôvodnom, ale zachovalom stave, je tu zavedená elektrina (aj 380V), voda s rozvodmi do chaty - studňa, odpad - žumpa, kúrenie zabezpečuje piecka na pevné palivo a doplňujúce lokálne priamovýhrevné el zariadenia (konvektory). Pri chate je dostatok priestoru pre zaparkovanie áut + garáž na jedno auto. Dispozične pozostáva:

1.NP: garáž, sklad, vstupná otvorená časť so schodiskom na 2.NP

2.NP: spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, terasa

Podkrovie: dve izby, odkladací priestor, terasa

Chata je ideálna na rekreáciu, okolie ponúka príjemné prechádzky aj náročnejšiu turistiku po označených chodníkoch, ktoré Vás od chaty zavedú až na hrebeň Nízkych Tatier. Pobyt sa dá spríjemniť zbieraním húb, malín, čučoriedok a brusníc, kúpaním či športovaním, hraním golfu, rybolovom, splavovaním Hronu, jazdením na koni alebo návštevou jaskýň (Jaskyňa mŕtvych netopierov, Bystrianska jaskyňa), návštevou Čiernohronskej úzkorozchodnej železničky, v zimnom období si tu prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorým sú k dispozícii svahy, vleky a služby v lyžiarskych strediskách Krpáčovo, Ski Tále, Chopok Juh/Sever alebo Ski Centrum Mýto. Viac informáciíí Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Majiteľ si vyhradzuje právo prijať najvyššiu ponuku.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnutelnosti Brezno a budete mať vždy novú aktuálnu ponuku.

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.