Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 370 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný domček vhodný aj ako chalupa - Horná Lehota - Nízke Tatry

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
26.07.2018
Aktualizované
16.09.2020
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

Nachádza sa v obci Horná Lehota, západne od okresného mesta Brezno. Je situovaný v pokojnej časti tejto obce, stavba je zmiešanej konštrukcie, prevažne tehla (prízemie kameň), čiastočne podpivničená, napojená na el. energiu, vodovodnú a kanalizačnú prípojku do verejnej kan. Kúrenie je ústredné - kotlom na pevné palivo alebo na elektrinu, panelové radiátory sú vo všetkých miestnostiach. Strecha je sedlová - škridla. Na prízemí je pivnica, kotolňa a sklad. Nadzemné podlažie pozostáva z predsiene, kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou, jednej väčšej izby, kúpelne a WC. V podkroví je možnosť dobudovať ďalšie obytné miestnosti. V hornej časti pozemku sa nachádza zastrešené parkovacie miesto s drevenou konštrukciou a zavedenou elektrinou. Prístupová cesta je asfaltová, udržiavaná. Dom je vhodný na trvalé bývanie, ale i na rekreačné účely - obec je obľúbeným miestom pre chalupárov - svojou polohou ponúka možnosti turistiky, cykloturistiky, návštevu jaskýň, známych lyžiarskych stredísk v okolí - Ski Mýto pod Ďumbierom, Ski Tále, Chopok juh-sever, Krpáčovo, Hronec, Čierny Balog..

Možná výmena za dom v lokalite obce Valaská, Podbrezová.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke alebo nás navštívte v nových priestoroch na Rázusovej ulici č. 12 v Brezne.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradenstvo v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.