Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok pod lesom 600m2 Hôrka nad Váhom, okr. Nové Mesto nad Váhom

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
600 m2
Pridané
26.09.2022
Aktualizované
27.11.2022
Cena 39 900,00 €
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

*NOVÁ CENA*

180510 - V obci Hôrka nad Váhom v záhradkárskej chatovej oblasti pod lesom ponúkame na predaj slnečný, južne orientovaný pozemok o výmere 600 m2. Pozemok je rovinatý až mierne svahovitý, vykolíkovaný, z dvoch strán oplotený s asfaltovou prístupovou cestou. Rozmery pozemku sú cca 20 m x 30 m (viď obrázok vo fotogalérii). Na hranici pozemku sa nachádzajú vodovod aj elektrická prípojka. Na pozemok je privedená aj úžitková voda na polievanie. K dispozícii je aj uzamykateľná spoločná murovaná toaleta a pitná voda. Na pozemku je vysadených zopár rodiacich ovocných stromov. Ideálne pre výstavbu jedno až dvoj podlažnej rekreačnej chaty so zastavanou plochou max. 30 m2. Výhody: slnečný, pekný výhľad, turistika, cykloturistika, hubárčenie, poľovníctvo aj rybárstvo. 

Cena: 39 900 €

Všetky ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0905 436 650 alebo moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) Všetky naše ponuky nájdete na vasereality.sk