Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ PEKNÝ SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK 2625M2

Typ
Predaj
Okres
Krupina
Ulica
Hontianske Tesáre
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2625 m2
Pridané
13.07.2022
Aktualizované
13.07.2022
Cena 29 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:


Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2625m2, vedený ako orná pôda blízko kúpeľného mesta Dudince, v obci Hontianske Tesáre. 

Pozemok vďaka svojej polohe a teplej lokalite je po celý deň slnečný. Je mierne svahovitý a vďaka svojej rozlohe má veľmi dobrý potenciál aj ako investičný. Prístup na pozemok je po spevnenej ceste. Inžinierske siete ako elektrina, voda a plyn sú v blízkosti do 100 metrov, odpad je možné riešiť septikom. K dispozícii kladné vyjadrenie obce k povoleniu stavby.

Hontianske Tesáre sa nachádzajú 5 kilometrov od kúpeľného mesta Dudince a od historickej Banskej Štiavnice len 34 kilometrov. Pozemok je vhodný pre rekreačné účely, stavbu chaty, ale aj pre umiestnenie moderných kontajnerových domov a následného prenájmu počas letnej sezóny.

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

Ak Vás naša ponuka zaujala zavolajte a dohodnite si  obhliadku.