Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zľava! Budova obchodu a služieb / bytové jednotky, mesto Holíč

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Holíč
Ulica
Školská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
175 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
26.04.2022
Aktualizované
28.02.2023
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pekný priestranný obchodný priestor vo vyhľadávanej lokalite - ulica Školská, v meste Holíč. 

Časť budovy je dispozične zložená z 2 väčších miestností, vstupnej chodby, menšej kancelárie, 2 kúpeľní spojených s WC, sklad. Zastavaná plocha je 201m2 + pozemok v okolí nehnuteľnosti.

V celom objekte prebehla v roku 2012 rekonštrukcia vrátane novej strechy, elektriny, výmeny plastových okien. K dispozícii je aj prípojka na 380V.

Využite:
- posilňovňa
- bytové jednotky
- solárium
- lahôdky
- a veľa ďalšieho

Kúrenie je riešené radiátormi v celom objekte, predajom je voľný ihneď.

Cena nehnuteľnosti je  110 000 €. V cene sú zahrnuté komplexné právne a katastrálne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti, vrátane poplatkov a profesionálne, rýchle vybavenie hypotekárneho úveru naším špecialistom.

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií, ako aj záujemcu s najvyššou cenovou ponukou.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw


Kontakt na makléra:
Michal Štetina 
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk