Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt v rodinnom dome, Čulenova, Hlohovec.

  • Byty, Prenájom, Hlohovec | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Hlohovec | pic. 2
  • Byty, Prenájom, Hlohovec | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Hlohovec | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Hlohovec | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Hlohovec
Ulica
Čulenova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
15.02.2023
Aktualizované
01.04.2023
Cena 530,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 2 izbový byt v Hlohovci, časť Peter. Byt sa nachádza v rodinnom dome. Sú tu 4 byty a jeden spoločný dvor. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. V kúpeľni sprchový kút. V kuchyni nová kuchynská linka. WC samostatné. Kuchyňa spojená s 1 izbou. Druhá izba samostatná. Výborná lokalita. Rodinný dom je iba prízemný, nie sú tu žiadne poschodia. Dom sa nachádza v tichej pokojnej ulici, na okraji mesta. Neďaleko štrkovisko, možnosť vychádzok do prírody. Byt k dispozícii ihneď.
Cena prenájmu je 530 EUR vrátane všetkých energií. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264 alebo 0907 765 314.
KONTAKT: + 421 944 328 264