Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt v rodinnom dome, Čulenova, Hlohovec.

Typ
Prenájom
Mesto
Hlohovec
Ulica
Čulenova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
27.11.2022
Aktualizované
01.04.2023
Cena 450,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 1 izbový byt v Hlohovci, časť Peter. Byt sa nachádza v rodinnom dome. Sú tu 4 byty a jeden spoločný dvor. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. V kúpeľni sprchový kút. V kuchyni nová kuchynská linka. WC samostatné. Jedná sa o veľký 1 izbový byt, výmera 50 m2. Kuchyňa spojená s izbou, nie je tu vystavaná priečka. Výborná lokalita. Rodinný dom je iba prízemný, nie sú tu žiadne poschodia. Dom sa nachádza v tichej pokojnej ulici, na okraji mesta. Neďaleko štrkovisko, možnosť vychádzok do prírody. Byt k dispozícii ihneď.
Cena prenájmu je 450 EUR vrátane všetkých energií (cena pre 2 osoby). Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Jeden nájom sa platí ako provízia pre RK (nebude vrátená). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264 alebo 0907 765 314.
KONTAKT: + 421 944 328 264