Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 365 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VIDEO - Rodinný dom s možnosťou podnikania HLOHOVEC

Typ
Predaj
Mesto
Hlohovec
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
12
Pridané
01.06.2016
Aktualizované
16.04.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

172248  - Na predaj samostatne stojaci 8-izbový dom vhodný na bývanie aj podnikanie. Dom je dvojpodlažný, postavený s tehly na pozemku 494 m2, úžitková plocha 300 m2. Pôvodná časť bola zrekonštruovaná, dostavaná časť skolaudovaná pred 2 rokmi. Prízemie pozostáva z obchodno-prevádzkovej časti, WC, sprcha, v troch miestnostiach sa nachádza priemyselná filtrácia, po úprave vhodné aj ako bytová jednotka. Na poschodí, ktoré má samostatný vchod, sa nachádza 3-izbový byt s terasou a kancelária. V celom objekte sú nové plastové okná, v podkroví strešné okná Velux, podlahy plávajúce a dlažba, strecha kanadský šindel. V dome sú nové rozvody elektriny, vody, kúrenie - plynové kachle. Podkrovie je zateplené a klimatizované. Dom je čiastočne podpivničený, dve pôvodné a jedna nová pivnica. Na pozemku je vŕtaná studňa, jazierko s možnosťou vypúšťania, rozvody na závlahu záhrady. Záhrada je okrasne upravená. Celý objekt je pod zabezpečovacím zariadením. Dom je vhodný na viacgeneračné bývanie, podnikanie, sídlo firmy a pod., nachádza sa pár minút od centra mesta. Cena je 174 000 €.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.