Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 256 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom s možnosťou podnikania HLOHOVEC

Typ
Predaj
Mesto
Hlohovec
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
01.06.2016
Aktualizované
18.07.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

172248  - Na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie. Dom je dvojpodlažný, postavený s tehly na pozemku 494 m2, úžitková plocha 300 m2. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná, dostavaná časť skolaudovaná pred 2 rokmi. Prízemie domu momentálne tvoria kancelárske priestory vrátane kuchynky, skladu a WC a je možnosť ich prenajímať, po úprave vhodné aj ako bytová jednotka. Na poschodí, ktoré má samostatný vchod, sa nachádza 3-izbový byt s terasou orientovaný do dvora. V celom objekte sú nové plastové okná, v podkroví strešné okná Velux, podlahy plávajúce a dlažba, strecha kanadský šindel. V dome sú nové rozvody elektriny, vody, lokálne plynové kúrenie. Podkrovie je zateplené a klimatizované. Dom je čiastočne podpivničený, dve pôvodné a jedna nová pivnica. Na pozemku je vŕtaná studňa, jazierko s možnosťou vypúšťania, rozvody na závlahu záhrady. Záhrada je okrasne upravená. Celý objekt je pod zabezpečovacím zariadením. Dom je vhodný pre viacčlennú rodinu, parkovanie je bezproblémové. Dom je okamžite obývateľný, predáva sa aj so zariadením.  Nachádza sa pár minút od centra mesta. Cena je 173 500 €.

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 248 196 alebo mail adrese petovska@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.