Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 628 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Veronika Juríková
veronika.jurikova@lexxus.sk
+421 918 965 881

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE APARTMÁNOVÝ DOM S 3. APARTMÁNMI V ČAROKRÁSNEJ MALEBNEJ OBCI

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Heľpa
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
300 m2
Celková plocha
337 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
7
Pridané
09.06.2022
Aktualizované
15.08.2022
Cena 395 000,00 €
Veronika Juríková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 918 965 881

Popis nehnutelnosti

VITAJTE V HEĽPE - PRIESTRANNÝ DVOJPODLAŽNÝ APARTMÁNOVÝ DOM S POZEMKOM 1078 m2 PRIAMO V SRDCI PRÍRODY, V HOREHRONSKOM CHOTÁRI.

Rozloha:
337 m2 - zastavaná plocha
1078 m2 - pozemok

Charakteristika:
Heľpa - malebná obec na Horehroní. Nachádza sa v Horehronskom chotári, ktorí tvorí čarokrásna okolitá príroda, s bohatou možnosťou turistického vyžitia.
Apartmánový dom je situovaný na kraji obce v tesnej blízkosti lesa.
Jedná sa o dvojpodlažný murovaný apartmánový dom, ktorý je momentálne využívaný na prenájom ako 3 samostatné apartmány, kde každý z apartmánov disponuje vlastnou kuchyňou a tiež kúpeľňou s toaletou. Aj preto sa v tomto apartmánovom dome otvárajú dvere nápadom investičnej príležitosti.
Na pozemku o rozlohe 1078 m2 sa tiež nachádza skolaudovaná hospodárska budova, ktorú tvorí 5 miestností (stolárska dielňa, kuchynka, sklad krmiva, sklad paliva a miestnosť pre chov domácich zvierat a tiež menšia údiarnička), kde sa znova ponúka možnosť prekolaudovania na ďalší apartmán, prípadne iná investičná príležitosť.
Dom je napojený na plyn a elektrinu a odkanalizovaný do miestnej kanalizácie.
Vykurovanie celého domu je zabezpečené pomocou plynového kotla radiátormi a tiež možné pomocou krbu v spodnom apartmáne.
Apartmánový dom bol čiastočne zrekonštruovaný pred 2 rokmi.


Veľkou výhodou tohto pozemku je parkovanie pre viac než 10 áut priamo vo dvore.
Na pozemku je tiež zastrešený drevený altánok s krásnym masívnym dreveným sedením aj s grilom.

Apartmánový dom je napojený na kamerový systém a oplotený je zo všetkých strán a z prednej časti domu je vstup do uzavretej elektrickej garáže priechodnej priamo na dvor.

Dispozícia apartmánového domu:

suterén: priestranná slovenská izba s krbom - samostatná spálňa - chodba - kúpeľňa s toaletou - špajza - kuchyňa so špajzou - sklad

1.NP: garáž - hlavný vstup do domu - veľká priestranná kuchyňa spojená s priechodnou obývacou izbou s výstupom na balkón - samostatná spálňa - kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom - toaleta.

2.NP: chodba - samostatná kuchyňa s výstupom na balkón - špajza - obývacia izba - spálňa - kúpeľňa s toaletou.

Lokalita:
Horehronie je slovenský región plný cestovného ruchu, rozprestierajúci sa pri rieke Hron na území okresov Banská Bystrica a Brezno.
Zo severnej strany región ohraničuje hrebeň Nízkych Tatier, z juhu pohoria Muránska planina či Veporské vrchy.
Táto lokalita je jedna z najmalebnejších častí Slovenska a poskytuje bohaté vyžitie v oblasti kultúry, či slovenských tradícií tiež v podobe každoročných Horehronských slávností. Milovníci turistiky si prídu na svoje v podobe turistických či cyklistických trás, v okolí sú tiež v zime ideálne trasy na bežkovanie, či blízke lyžiarske strediská.
V obci Heľpa je tiež kompletná občianska vybavenosť - 3x potraviny, obchody, služby, škola, škôlka, reštaurácie a pod.

Predajná cena: INFO V RK

TOPPONUKA