Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kristína Maruškinová
maruskinova@breznoreality.sk
+421918821700

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Rodinný dom na predaj - Heľpa

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Heľpa
Ulica
Partizánska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
09.09.2022
Aktualizované
24.11.2022
Cena 70 000,00 €
Kristína Maruškinová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421918821700

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk - Realitná kancelária, Vám ponúka na predaj dom v Horehronskej dedinke Heľpa - Nízke Tatry, okres Brezno. Situovaný je v zastavanom území obce, mimo hlavnej cesty, s asfaltovou prístupovou cestou vo vlastníctve obce. Pozemok je slnečný, rovinatý, oplotený, výmeru má 580 m2, z toho 161 m2 je zastavaná plocha pod rodinným domom a 121 m2 pod hospodárskou budovou. Stavba je v pôvodnom stave, napojená na elektrinu (ťahaná meďou, 380 V), voda obecná, odpad - možnosť napojiť sa na kanalizáciu, nové rozvody kúrenia a nové radiátory - el. kotol, strecha - onduline (10r.), plyn. prípojka na pozemku (momentálne nepripojené). Dom je priestranný pozostáva z dvoch podlaží, na prízemnom podlaží je vstupné zádverie, dve izby, kuchynka a kúpelňa, druhé podlažie pozostáva z chodby, 4 izieb, kuchyne, kúpeľne, špajze a loggie. V podkroví je izba - manzardka. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie alebo chalupárčenie, prípadne na rekreačný prenájom ako investícia - v obci Polomka (10km) je technicky zasnežované lyžiarske stredisko Polomka Bučnik, v obci telgárt je obľúbené stredisko Ski Telgárt (20km) a Chopok Juh/sever 45 min. V blízkosti sú bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania, bežeckého lyžovania, požičovňa e-bikov (Šumiac - Kráľova Hoľa), výletov po okolí (vyhliadková veža - Polomka, cyklodreziny, Vydrovo, skanzen, Dobročský prales - Čierny Balog, Horehronský expres, Chmarošský viadukt, splav Hrona a mnohé iné nájdete na horehronie.sk).

Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností