Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

STAVEBNÝ POZEMOK PRE DVA DOMY

  • Pozemky, Predaj, Humenné, Hažín nad Cirochou | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Humenné, Hažín nad Cirochou | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Humenné, Hažín nad Cirochou | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Humenné
Ulica
verejná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1400 m2
Pridané
21.03.2021
Aktualizované
23.10.2021
Cena 1,00 €/m2
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE. V blízkosti Humenného v tichej, peknej časti dedinky Hažín v susedstve rodinných domov s výhľadom na les a dedinu je pripravený na predaj veľký, stavebný pozemok o rozlohe 14 árov. Komfortná šírka cca 50 m je veľkým bonusom a ponúka možnosť rozdelenia na dva menšie. Elektrina, voda a plyn sú pred pozemkom. Cena jedného pozemku je 23.000 eur. DOHODA MOŽNÁ. Bližšie informácie rada poskytnem v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 18.00 hod. Neváhajte a volajte !!! Som váš maklér, pripravený premeniť sny na skutočnosť - profesionálne, korektne a bezpečne s využitím služieb realitného advokáta, finančného špecialistu, notárskeho úradu a to všetko bez navýšenia ceny.