Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 300 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NESNÍVAJTE - BÝVAJTE

Typ
Predaj
Okres
Humenné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
1026 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE


Snívate o rodinom dome, ktorý vám poskytne komfort, pohodu a súkromie ? Snívate o dome, ktorý je finančne dostupný ? Snívate o dome, ktorý je v blízkosti Humenného ? Nesnívajte - bývajte.


Len 4 km od Humenného v dedinke Hažín v peknej uličke mimo hlavnej cesty je pripravený na predaj a okamžité nasťahovanie zaujímavý rodinný dom, ktorý poskytne dostatok priestoru aj väčšej rodinke.


Dvojpodlažný rodinný dom pozostáva zo 7 izieb, veľkej kuchyne, 2 kúpelní, 2 samostatných WC, špajze, technickej miestnosti, 2 balkónov a jednej terasy.


Plynové vykurovanie je zabezpečené radiátormi. Voda v dome je z obecného vodovodu.Splašky sú odvedené do žumpy.


Pozemok prislúchajúci k predmetnému domu predstavuje 1026 m2. Je krásne rovinatý.


Dom sa predáva z dôvodu odsťahovania majiteľov.


Pre ďalšie informácie, ako aj dohodnutie času obhliadky ma kontaktujte prosím telefonický t.č. 0907 925 636,, emailom: holotova@diamondreality.sk,.alebo osobne v kancelárií na ulici 26.novembra 1 v Humennom v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 16.00 hod.


Sme profesionálna realitná kancelária s najväčším počtom predajov v našom regióne. V spolupráci s našími kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho sme pripravení riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, alebo predaja vašej nehnuteľnosti. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na našich profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.