Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 391 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Šuhajová
suhajova@columba.sk
+421 944 514 972

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 3 izbový byt, 77 m2, ul. 29. augusta, Handlová

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
77 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
26.04.2018
Michaela Šuhajová COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 944 514 972

Popis nehnutelnosti

Ponúkame  na predaj 3 izbový byt  ul. 29. augusta, Handlová. Kompletná rekonštrukcia - december 2017. Plastové okná, nové stierky, na chodbe, v kúpeľni a WC dlažba, v kuchyni a izbách plávajúce podlahy,  murované bytové jadro so sprchovacím kútom, nové interiérové dvere s obložkami, vstupné dvere do bytu sú bezpčnostné a protipožiarne, nové rozvody elektriny a vody, rádiatory zn. Korádo. Celková rozloha bytu je 77 m2  + 2  kompletne zrekonštruované pivnice. Nachádza sa na prízemí v tehlovom bytovom dome a je orientovaný na východ a západ. Poloha bytu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, škôlku, základnú školu, reštaurácie. Parkovanie možné pred domom. 

 

Cena bytu je 37 900,-- Eur a je konečná - kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.Kontakt: suhajova@columba.sk, č. tel.: +421 908 279 525

http://columba-central.sk/nehnutelnost/1072910/predaj-3-izbovy-byt-77-m2-ul-29-augusta-handlova.htm

Prečo kúpiť tento byt?

- kompletná veľmi vkusná rekonštrukcia

- byt je voľný Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Columba?

- neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti

- bezplatný právny servis

- spracovanie kúpnych zmlúv

- spracovania návrhu na vklad do katastra

- hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

- k dispozícii Vám je hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov  dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient   hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne.Kontakt: Jana Šuhajová, suhajova@columba.sk,

tel.kontakt: +421 908 279 525

http://columba-central.sk/nehnutelnost/1072910/predaj-3-izbovy-byt-77-m2-ul-29-augusta-handlova.htm