Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 447 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Fazika Miroslav
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037, 0905 935 646

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj garáž 20 m2 Handlová 70101

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
07.08.2020
Aktualizované
11.10.2020
Fazika Miroslav BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037, 0905 935 646

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj garáž v Handlová.\n
Nachádza sa neďaleko Mestského bytového podniku.\n
Garáž je murovaná s dobrým prístupom a má aj ponk a police, ktoré sú súčasťou predaja garáže.\n
Rozloha je 20 m2.\n
Cena je 8 500 € a je konečná, neplatíte nič navyše.\n V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:\n - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností\n - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve\n - poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)\n - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia\n \n Možnosť platby v hotovosti aj na úver.\n Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.\n\nTermín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.\nWeb makléra: www.fazikamiroslav.sk\n
\nčíslo zákazky 70101\n