Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj záhradná chatka so záhradou 848 m2 Handlová FM1317

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
10 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
27.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 27 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v meste Handlová.Nachádza sa v záhradkárskej osade Mlynárky, kde je na pozemku dovedená aj voda.Do chatky je dovedená aj elektrika, má aj novú strechu, nové ríny, nové zateplenie, okrasné stropy, stierky, nové maľby.V chatke sa nachádza 2 miestnosti.V prvej miestnosti sa nachádza vstupná chodba a je tam aj kuchynka s policou.V druhej miestnosti sú umiestnené 2 postele, poličky, chladnička, elektrický ohrievač.Pri chate sa nachádza priestor s vonkajším posedením, ďalšia drevená stavba, kde sa nachádza dielňa a skladová miestnosť.Ďalej sa na pozemku nachádza ďalšia drevená stavba s voliérou pre psa a je tam aj WC, potom je tam aj priestor na opekanie, vonkajšie umývadlo so zásobníkom na ohrev teplej vody, viaceré ovocné stromy a ovocné a okrasné kríky, hrozno, kompostér.Pozemok je slnečný s pekným výhľadom na Handlovú, s novým plotom z jednej strany, prístupný je z 2 strán s 2 vchodmi, s možnosťou prísť ku pozemku aj autom, poprípade je možné si spraviť aj parkovanie vo vnútri v  oplotenom pozemku.Rozloha pozemku je až 848 m2 a chatka má zastavanú plochu 10 m2.Chatka má riadne pridelené súpisné číslo a predáva s kompletným zariadením a vybavením pozemku.Keďže má pozemok až 2 samostatné vchody bola by možnosť po kúpe u nového kupcu si rozdeliť tento pozemok na 2 menšie pozemky a jeden pozemok si ponechať a druhý predať ďalšiemu kupcovi.Odporúčanie makléra: kto má rád romantiku, relax na záhradke a v príjemnom prostredí, príde si na svoje, vrelo odporúčam.Cena je 27000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaMožnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.Web makléra: www.fazikamiroslav.skčíslo zákazky FM1317