Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Walter Breuer
walter.breuer@butterfly-reality.sk
+421 907 577 643

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

P R E D A J polyfunkčný objekt s reštauráciou a 6 izbovým bytom Handlovej

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Handlová
Mestská časť
Centrum
Ulica
Železničiarska
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
1147 m2
Celková plocha
1147 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Pridané
31.05.2021
Aktualizované
22.06.2022
Cena 540 000,00 €
Walter Breuer Butterfly-reality s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 907 577 643

Popis nehnutelnosti

Predaj polyfunkčný objekt s reštauráciou a 6 izbovým bytom Handlovej.

Reštaurácia pozostáva: na prízemí je vstup, kde sa nachádza miestnosť s barom, z ktorej je prechod do kuchyne, veľkej miestnosti, v ktorej sa nachádza krb a kotol na pelety a chodby, kde sa nachádzajú toalety, schodisko na poschodie a vstup do veľkej sály s pódiom, ktorá slúžila na diskotéky, kultúrne podujatia. Úžitková plocha prízemia je 553.43 m2.

Na poschodí sa nachádzajú dve kancelárie, kuchyňa so skladom, banketka s barom a posedením, kuchyňa a dve samostatné WC a druhé schodište na samostatný vstup do banketky, ktorú používajú na oslavy. Úžitková plocha poschodia je 264,26 m2. Z chodby na poschodí je ešte vchod do práčovne s obojživelným plynovým kotlom, ktorá je už súčasťou bytu, do ktorého je vchod po schodišti z práčovne. Vchod do bytu je aj samostatný z garáže s výťahom.

Dispozícia bytu je chodba s prechodom do jedálne a priestrannej veľkej obývačky s krbom, prepojenej s kuchyňou a komorou. Z obývacej miestnosti s balkónom je vstup do štyroch samostatných izieb a dvoch kúpeľni s WC, pričom v jednej je sprchový kút a v druhej sprchový kút, rohová vaňa a prechod do jednej z izieb. Potom je prechod na chodbu, kde sa nachádza izba s balkónom , zimná záhrada a veľký šatník s botníkom. Úžitková plocha bytu je 330 m2. Z tejto chodby sa vychádza do práčovne, z ktorej je prechod na poschodie, kde sa nachádza banketka. Budova je podpivničená, kde sa nachádza garáž pre dve autá, kotolňa s plynovým kotlom a viac skladov. Na pozemku sa nachádza altánok pre majiteľov bytu a aj posedenie pre hosti s krbom. Objekt je postavený na pozemku o veľkosti 1364 m2. Tento polyfunkčný objekt má veľké množstvo využitia. Objekt je rozdelený na reštauráciu a byt. Tak je tu aj možnosť kúpy reštaurácie a bytu samostatne.

3D SKEN - PRÍZEMIE

https://my.matterport.com/show/?m=GfgronJJCm8

3D SKEN - POSCHODIE

https://my.matterport.com/show/?m=D2szbiQJnyj

3D SKEN - BYT

https://my.matterport.com/show/?m=qNNTkPGCpDV

3D SKENY PREPOJENÉ V MENU

https://captur3d.io/view/butterfly-reality-s-r-o/polyfunkcny-objekt

Cena nehnuteľnosti: 570 000 € (cena je vrátane kompletného realitného a právneho servisu).

Objekt je možný financovať prostredníctvom HÚ, s ktorým Vám pomôžu naši finanční poradcovia.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte.

Butterfly-reality

Walter Breuer

walter.breuer@butterfly-reality.sk

+421-907 577 643

www.butterfly-reality.sk

© COPYRIGHT Butterfly-reality, s.r.o. – Obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Butterfly-reality, s.r.o.