Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
267 144 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: 6-izbový rodninný dom Hamuliakovo, ulica Pod Záhradami

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Hamuliakovo
Ulica
Pod záhradami
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
264 m2
Celková plocha
264 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Pridané
23.02.2017
Aktualizované
13.07.2018
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj podpivničený 6-izbový rodinný dom (z toho 2 x kuchyňa) v lokalite Hamuliakovo, ulica Pod Záhradami. Zastavaná plocha domu je 94 m2, obytná spolu aj s pivničným priestorom je cca 264 m2. Dispozične dom pozostáva z pivničného priestoru (spolu 4 miestnosti pričom jedna bola v minulosti využívaná ako garáž), prvého podlažia na ktorom sa nachádza obývacia časť, jedna menšia izba, kuchyňa, WC, špajza a chodba z ktorej sa po schodoch vchádza do pivnice ale aj na druhé podlažie. Na druhom podlaží sa nachádzajú dve samostatné izby, balkón, samostatná kúpelňa, samostatné WC a priestranná kuchyňa. V dome sa nachádzajú všetky inžinierske siete (plyn, elektrina, voda, kanalizácia). Kúrenie je teda plynové-radiátorové. Rovnako tak aj ohrev vody je zabezpečený formou plynového kotla so zásobníkom vody. Na pozemku o celkovej rozlohe 579 m2 sa okrem iného nachádza aj studňa, vodárenská šachta a jazierko s rybami. Ako záhradka slúži zadná časť pozemku.

STAV DOMU:
Dom je postavený z porobetonu a v roku 2000 prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Všetky staré okná boli nahradené novými drevenými eurooknami so žalúziami, obvodový plášť je zateplený rovnako tak aj strecha je zateplená a odizolovaná. Oplechovanie a parapety na oknách sú medené. K dispozícií sú dve samostatné kuchyne 2 x WC čiže je možnosť po menších úpravách dom užívať ako dvojgeneračný. Na predaj je aj so zariadením ako je na fotkách resp.podľa dohody s majiteľom.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka dobré občianske vybavenie, reštaurácie, materská škola, detské ihrisko, mnoho športového vyžitia vďaka zimnému štadiónu a neďalekej hrádze ktorá láka na cykloturistiku a vodné športy.