Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 079 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Viera Kováčiková
kovacikova@vasereality.sk
0949780186

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

RODINNÝ DOM - HALÁČOVCE -6 IZBOVÝ - KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA- ZNÍŽENÁ CENA

Typ
Predaj
Mesto
Haláčovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
6
Pridané
13.08.2020
Aktualizované
19.10.2020
Viera Kováčiková VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178880 ZNÍŽENÁ SUPER CENA !!!!!!!! /Ponúkame Vám na predaj EKLUZÍVNE IBA U NÁS -čiastočne zariadený 6 izbový rodinný dom- Haláčovce / vzdialený 7 km od mesta Bánovce nad Bebravou / Plocha: úžitková 130m2, zastavaná 390m2, pozemku 800m2.

prízemie -čiastočne podpivničené ,letná kuchyňa  ,technická miestnosť ,kúpeľňa s WC / Sprchový kút /

1. podlažie - 2 x izba ,kúpeľňa s WC /vaňa / ,kuchyňa s obývačkou , špajza , terasa 16 m2,

2. podlažie - 3 x izba ,kúpeľňa s WC /vaňa / ,Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: eurookná. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa 2x , sprchovací kút 1x .Stav objektu: kompletná rekonštrukcia v roku 2003. Ostatné vybavenie: televízor, telefón, internet. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: slnečný, pekný výhľad, zimná záhrada. Dom je kompletne zateplený . ZNÍŽENÁ SUPER CENA 139 900 €

 Po kompletnej rekonštrukcii , s čiastočným zariadením / dohoda / . v zadnej časti pozemku  domu sa nachádza samostatne stojaca dvoj- garáž s automatickou bránou + parkovanie je riešené pred domom - 3x park. miesto .

Vykurovanie- plynové + krb na pevné palivo s vykurovaním do radiátorov  . 2 x loggia -predná 11 m2 , zadná 5m2 

 Obhliadku Vám rada zabezpečí Kováčiková Viera 0949 780 186.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky