Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 525m2 s povolením na 4izbový dom + 454m2 záhrada, Geča,kompletné siete, iba 7km z KE (most VSS)

Geča, Geča Arrow

Reserve,ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok s platným stav.povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa, len 12 min z Košíc.

Čaňa, Čaňa Arrow

Na predaj investičný pozemok/ Nad Jazerom

Nad Jazerom, nemá Arrow

ADOMIS - predáme pekný a jediný stavebný pozemok na výstavbu RD,551m2,aj dvojpodlažného,aj dvojdomu Bohdanovce, všetky siete v dosahu

Bohdanovce, Bohdanovce Arrow

ADOMIS - predáme pekný a jediný stavebný pozemok na výstavbu RD,651m2,aj dvojpodlažného,aj dovojdomu, Bohdanovce, všetky siete v dosahu

Bohdanovce, Bohdanovce Arrow

REZERVOVANÉ! Záhrada s peknou chatou na predaj, Košice - ZDOBA, elektrina, pitná voda

Košická Nová Ves, Hlavná Arrow

Predaj stavebného pozemku v mestskej časti Košická Nová Ves

Košická Nová Ves, Na Doline Arrow

Na predaj pozemok v obci Slanec, Košice - okolie

Slanec, nemá Arrow

Na predaj pozemok - kat. územie Čermeľ, Košice - Sever

Sever + Podhradová, Čermeľské prielohy Arrow