Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - predáme pôvodný rodinný dom,421m2, všetky siete, Geča, iba 8km z Košíc.

Typ
Predaj
Mesto
Geča
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
178 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
15.05.2022
Aktualizované
27.06.2022
Cena 125 000,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Predáme rodinný dom vo vyhľadávanej obci, s rýchlym dojazdom do Košíc, prímestská obec Geča, Hlavná ulica.

Výmera pozemku : 421m2
Miery pozemku : šírka 12m x dľžka 35m

Miery domu : predná časť 9m x 13m
zadná časť 5m x 13m

Zastavaná plocha : 178m2
Podlahová plocha : 172m2

Predávaná nehnuteľnosť je pôvodná stavba postavená z bieleho kameňa pôvodnýimi maďarskými majstrami, s hrúbkou obvodového múra 45cm od uličnej čiary,ktorého pojivom bola kvalitná cementová malta.
Základy sú kvalitné betónové.
Podlahy sú už nanovo vybetónované pre potreby, akým slúži domček teraz. Budúci vlastník teda može začať pokračovaním už začatej práce - osadením podlahového polystyrénu s poterom, s novým podlahovým vykurovaním.
Múry sú kvalitné v interiéri, čomu svedčí aj dokonalý chládok vo vnútri domu, sú bez akéhokoľvek poškodenia, priečky sú už vybúrané, dostali sme teda veľký priestor, ktorý je možné pro rekonštrukcii použiť akokoľvek s novými priečkami, ktoré je možné následne previazať obvodovým vencom a porozmýšľať tak, či budúcemu vlastníkovi bude stačiť jednopodlažne využitý domček, alebo budú k dispozícii aj priestory 2.NP, čím sa nový vlastník dopracuje k ďaĺším 100m2 na spomínanom 2.NP, dokopy teda úžitková plocha môže byť 200m2.
Druhá časť je tehlová - pálená plná tehla.
Strecha je drevená - konštrukcia trámy z guľatiny s pálenou hlinenou pôvodnou škridlou, žiadna azbestová, ani azbestocementová.
Okná a dvere sú drevené, momentálny vlastník však budovu využíval ako sklad, hlavný vchod do domu je preto vymenený za veľké garážové dvojité plechové dvere,kedže v dome je sklad a hlavný dverový vstup je premiestnený inde, je cca v polovici budovy, kde sa spája hlavná najširšia časť a zadná časť, ktorá prechádza do záhradnej, sú plechové.
Dom je suchý, nepodpivničený na rovnom a slnečnom pozemku.
Možnosť rekonštrukcie :
1. menej nákladnej - zhodením strechy, realizáciou strešného stužujúceho venca a osadenie nového strešného plášťa,s pokračovaním bežnej rekonštrukcie so zachovaním pôvodných obvodových múrov.
Susedské hranice tak ostanú zachované ako sú doteraz, pričom stena domu ostane na hranici pozemku.
2. kompletné zbúranie domu a výstavba nového podľa vašich predstáv, avšak už podľa nových štandardov schválených obecným zastupiteľstvom,t.j. 2m z každej strany od susedov,pričom šírka budúceho domu musí byť 8m a dľžka 11,5m, teda zastavanosť 20% a možné 2 nadzemné podlažia,teda 84m2 zastavanosť a možné rovnako plnohodnotné podlažie s výmerou 84m2.

Pred pozemkom obecná voda a kanalizácia, v dome studňa, žumpa.

Pre záujemcov, ktorí sú zaneprazdnení ponúkame výstavbu nového domu do verzie Holodom, alebo na Kľúč našou developerskou partnerskou firmou, ktorá nám aj v tomto čase realizuje výstavbu 3holodomov v blízkej obci, v Košiciach a v Ruskove.

Pôdorysy povodného domu a ďaľšie foto doplníme v priebehu pondelka.

Cena : 125.000,-Eur

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:
- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom