Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - PREDÁM 4-izb.BUNGALOV kompletne dokončený, 524m2,Geča, len 9km z Košíc.

Typ
Predaj
Mesto
Geča
Ulica
Geča
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
125 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 279 900,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame vám na predaj budúcu Novostavbu pekného 4 - ízbového RD typu bungalov, v štádiu kompletne dokončeného domu, s rýchlym dojazdom do Košíc, v peknej novej vyhľadávanej lokalite obce Geča, mimo hlavného cestného ťahu.
Momentálne sa realizujú stavebné práce prípravy armovanej betónovej platne na DT tvárniciach, pričom je možnosť zazmluvnenia domu už v tomto štádiu.
Budúci vlastník si tak vie pozrieť naživo, či mu dispozícia jednotlivých priestorov vyhovuje, poprípade môže zmeny prejednať priamo so zhotoviteľom.

Kompletné foto na ADOMIS.SK

Vzorový dom a projekt je k nahliadnutiu denne, keďže rovnaký bungalov sme práve dokončili vedľa v susednej obci, obhliadky sú zatiaľ možné bezproblémovo po dohode.

Výmera pozemku : 524m2
Miery pozemku : 17m šírka x 29,6m dĺžka
Zastavaná plocha : 14,5m x 9,5m
Teraska : 24m2
Podlahová plocha : 115m2

Dispozícia : vstupná chodba,izba,izba,chodba kúpelňa s vaňou, sprchovým kútom a wc, malé wc s umývadlom, technická miestnosť so zásobníkom vody, predprípravou na práčku, sušičku, izba s výstupom na terasku, kuchyňa s jedálenským plnohodnotným sedením,obývačka s výstupom na trasku.

Dom môže byť postavený z presných tvárnic Porfix, alebo z tehál, zateplenie celoplášťové polystyrén 15cm, alebo minerálna vlna za doplatok.
Strecha kvalitná drevená trámová, strešný plášť betónová škridla farba antracit Terran, okapy tiež vo farbe antracit, možnosť zmeny farby strechy je možný.
Fasádna omietka silikónová biela, poprípade zmena farby po dohode.
Okná a dvere izolačné 3sklo 6komorové, exteriér antracit, interiér biela, možnosť zmeny farby po dohode, rovnako aj zmenu za hliníkové, alebo masívne celodrevené.
Omietky sadrové, stropy sadrokartón s LED osvietením, strešný výlez na úložný priestor s možnosťou pochôdze zo zádveria.
Vykurovanie podlahové teplovodné tepelným čerpadlom, vrátane ohrevu vody TÚV.
Komínový systém v obývačke s predprípravou na krbové teleso.
Cena domu zahrňuje kompletné podlahy - dlažba, alebo plávajúca, kompletná kúpelňa a samostatné wc - verzia štandard, zárubne, dvere.
V cene domu je aj betónová teraska s výstupom z oboch miestností, teraska zo spálne je navyše krytá prístreškom.
Celá výstavba je možná s upresnením konkrétnych materiálov, ktoré už máte vybrané.

IS : elektrika, vŕtaná studňa 12m, žumpa 12m2.

Kuchynská linka nieje súčasťou predaja, ani terénne úpravy plot po dohode.

Realizáciu spomínaných vecí vám však vieme zabezpečiť po upresnení vašej cenovej štandardy.

Dom má vydané právoplatné stavebné povolenie, výstavba môže začať okamžite, do konca roka bude pripravený na nasťahovanie sa.

Nakoľko sa jedná o veľmi pekný bungalov, neváhajte s obhliadkou a príďte sa pozrieť na svoje bydúce bývanie už teraz.

Cena : 279.900,-EUR kompletne dokončený dom.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták, 0905 796 146