Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predaj, vidiecke rodinné sídlo v Trnovci, okres Skalica

Trnovec, ... Arrow

Na predaj rodinný dom, Borský Svätý Jur

Borský Svätý Jur Arrow

Predaj, štýlová vidiecka usadlosť pre náročných, Borský Sv. Jur

Borský Svätý Jur, SNP Arrow

Na predaj rodinný dom, Koválovec

Koválovec Arrow

Na predaj 4 izbový rodinný dom Mlyny, Senica

Senica Arrow

Na predaj stavba, Sobotište

Sobotište Arrow

Rezervovaný!!! Na predaj rodinný dom, Cerová

Cerová Arrow

Na predaj veľký Rodinný dom

Prievaly Arrow