Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj starší rodinný dom, Gbely

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Gbely
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
432 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
09.12.2019
Aktualizované
25.02.2020
Cena 1,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj starší rodinný dom v obci Gbely. Dom pozostáva z 5 izieb, kuchyne, kúpeľne, toalety a komory. Vyžaduje rekonštrukciu. Rozloha domu je 162 m2. Prislúcha k nemu tiež samostatná garáž o rozlohe 26 m2 s montážnou jamou. Na pozemku sa nachádzajú hospodárske budovy (rozloha 28 + 25 m2). IS: dom je napojený na: mestský vodovod, plyn, elektrika 230/400V, kanalizácia. Celková výmera pozemku činí 432 m2 + v užívaní je aj záhrada o výmere 544 m2.


Gbely sú pokojná obec s dobrou občianskou vybavenosťou. Okolité prostredie je pekné, blízo sa nachádzajú Adamovské štrkoviská, kde je možný rybolov či rekreácia pri vode.


Cena nehnuteľnosti dohodou. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264