Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Barbora Knotková
knotkova@karinpartners.sk
0915 563 994

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny dvojgeneračný rodinný dom v Gbeloch, okr. Skalica

Typ
Predaj
Okres
Skalica
Mesto
Gbely
Ulica
xxx
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
275 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 0,00 €
Mgr. Barbora Knotková KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0915 563 994

Popis nehnutelnosti

Výhradne len v Karinpartners Vám ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Gbeloch, okr. Skalica.
Rodinný dom je o výmere 275 m2, prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá ale stále prebieha - súčasťou rekonštrukcie je rekuperácia, zateplenie domu, omietky, podlahy, 3 skla.
Dispozične
Pri vstupe sa nachádza krásna svetlá predsieň so vstupom do veľkej pracovne a vstupom do rozľahlej miestnosti. Po schodoch sa presunieme do kuchyne, ktorá je spoločne s jedálňou a obývacou izbou. Aj v pracovni aj v obývacej izbe sa nachádza krb. Obývacie steny a kuchynská linka sú z kvalitného dreva.
Na poschodí sa nachádzajú 3 izby - spálňa, dve samostatné izby a kúpelňa. Izby sú krásne svetlé, v kúpelni sa nachádza sprchový kút aj vaňa.
K domu prináleží prístavba, ktorá môže slúžiť ako samostatné bývanie. Na prízemí sa nachádza veľký priestor na predsieň, kuchyňu, obývaciu izbu, na poschodí je priestranná izba, prístavba má dve kúpeľne.
K nehnuteľnosti patrí aj dvojgaráž a záhrada o výmere 620 m2, ktorá môže krásne poslúžiť na oddych, poprípade výstavbu bazéna.
Nehnuteľnosť má vlastnú studňu.
Celá nehnuteľnosť sa predáva spolu s nábytkom a celkovým vybavením ako napríklad skrine, posteľ, kompletne zariadená kuchyňa spolu so spotrebičmi.
V pivničných priestoroch sa nachádzajú tri miestnosti, malá vináreň a sauna.
Každá izba má svoju vlastnú terasu.
Mesto Gbely ponúka dostačujúcu občiansku vybavenosť - všeobecní lekári, materská škola spolu so základnou školou, tiež stredná odborná škola.
Dostupnosť:
Gbely - Skalica 16 km
Gbely - Senica 18 km
Gbely - Bratislava 63 km
Cena – v RK
V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.
Mgr. Barbora Knotková - 0915 563 994, mail: knotkova@karinpartners.sk
Zuzana Mikešová - 0902 566 396, mail: maklerskalica@karinpartners.sk