Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 239 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 5,5 km od Popradu.

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Gánovce
Ulica
Filická
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 150 000,00 €
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Rezervované!!!!!Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 5,5 km od Popradu. Dom sa nachádza na krásnom slnečnom pozemku v obci Gánovce. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave napojená na všetky inžinierske siete. Ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Pozostáva z verandy, vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne spojenej s wc a dvoch izieb. Tretia izba má samostatný vchod. Dom je tehlovo-kamenný, čiastočne podpivničený postavený v tvare L, pričom ďalšia časť domu tvorí štyri miestnosti s úložným priestorom. Stojí na pozemku o rozlohe 1150m2. Pozemok je mierne svahovitý rozdelený na dve časti. Na prednej časti pozemku kde sa nachádza dom je záhrada, samostatne stojaca sypáreň a drevená stavba ktorá sa využívala na chov hospodárskych zvierat. Za domom je zadná časť svahovitého pozemku. Energetický certifikát nebol vytvorený, bude vyhotovený pri predaji. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Bližšie info: 0917757 338 , andrea.subova@adas.sk. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať.