Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok v obci Gánovce na výstavbu rodinných domov

  • Pozemky, Predaj, Poprad, Gánovce | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Gánovce | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Poprad, Gánovce | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Gánovce
Ulica
Gánovce
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2438 m2
Pridané
17.01.2018
Aktualizované
11.09.2020
Cena 62,00 €/m2
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov v tichej obci Gánovce, ktorá je vzdialené od Popradu len 3 km. Pozemok je svahovitý s rozlohou 2 438 m2 a ponúka pekný výhľad na dolinu, v ktorej sa dedina nachádza. Pozemok je možné kúpiť jedine vcelku. Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Prístup k pozemku je po štrkovej ceste. Vzhľadom k veľkosti pozemku je možnosť rozdeliť ho na dve časti, prípadne štyri. Šírka pozemku v prednej časti je 32 m a zadnej 49 m, dĺžka je 60 m. Cena pozemku je 62 €/m2. V obci je pomerne slušná občianska vybavenosť - škôlka, pošta, potraviny, lekár, autobusová doprava a tiež termálne kúpele, ktorú sú známe na celom Slovensku.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com