Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predané: 3 izbový byt s balkónom, Galanta centrum mesta

Typ
Predaj
Mesto
Galanta
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Celková plocha
75 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
3
Pridané
24.08.2022
Aktualizované
23.09.2022
Cena 135 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj zariadený 3-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa na 2 poschodí polyfunkčného domu GALAXIA v centre mesta GALANTA. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 2 nepriechodné izby, kúpeľňa a samostatné WC. K bytu prináleží skladový priestor v priestoroch garáže (1,36m2).Celková výmera bytu je 75m2. Ihneď obývateľný, kúpou voľný. Bezbariérový prístup. Možnosť nočného parkovania v garáži s vlastným ovládačom garážových dverí. V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0910322222