Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

LEXXUS - 4-izbový bungalov 116 m2 v rezidenčnom areáli Hrubá Borša

Hrubá Borša, Rezidenčná Arrow

DIZAJNOVÝ BUNGALOV PRIAMO PRI JAZERE, S VLASTNÝM MÓLOM DO JAZERA

Hrubá Borša, Rezidenčná Arrow

Útulný rodinný dom v obci Trstice

Trstice, Trstice Arrow

Novostavba 3 izbového domu v radovej zástavbe

Bellova Ves, Hlavná Arrow

Rodinný dom Nitra

Nitra Arrow

LEXXUS - PREDAJ, novostavba 3i útulného radového RD v štandarde, RA

Rastislavice, Rastislavice Arrow

DOHODA MOŽNÁ -PRIESTRANNÝ 6 IZBOVY RD S VEĽKOU ZÁHRADOU AJ PRE DVE GENERÁCIE NA PREDAJ VO VEĽKÝCH DVORNÍKOCH -PERIFÉRIA DUN.STREDY

Veľké Dvorníky, hlavná Arrow

LEXXUS -ZNÍŽENÁ CENA rekreačný RD priamo pri jazere, vhodný na bývanie

Boldog, . Arrow