Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - obchodný priestor v centre mesta Galanta, Hlavná ulica.

  • Komerčné priestory, Predaj, Galanta | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Galanta
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
123 m2
Celková plocha
123 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.03.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 115 000,00 €
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na predaj priestranný, reprezentatívny obchodný priestor na prízemí v centre mesta Galanta na Hlavnej ulici, v polyfunkčnom dome Galaxia s rozlohou 123m2. K priestoru prináležia dve 2 parkovacie miesta v podzemnej garáži.

Priestor je možné rozdeliť na 2 samostatné obchodné priestory s dvomi samostatnými vstupmi. Priestor prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli menené podlahy, osvetlenie, vstupné dvere, kamerový systém s alarmom, sociálne zázemie pre personál.
Priestor je vhodný na showroom, butik, klientské centrum, kaviareň a pod. V objekte je zabezpečené upratovanie spoločných priestorov a strážna služba.
Priestor disponuje bezbariérovým vstupom z vnútra obchodného centra ako aj z ulice.

Prevádzkové náklady: 250, - Eur/ mesiac

Cena: 115.000, - Eur + DPH
TOPPONUKA