Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

KOMPLET ZARIADENÁ NOVOSTAVBA 1,5 izbový byt s loggiou, 38 m2, 1/3 v Galante, ul. Vodárenska 400 €

Galanta, Galanta Arrow

Pekný zariadený 2 izbový byt 49m2, novostavba West, Galanta. 460 €

Galanta, Galanta Arrow

2-izbový byt na Slnečných jazerách

Senec, Slnečné jazerá Arrow

Prenájom, novostavba, 2-izbový byt s parkovacím miestom v ANDORE

Senec, Slávičia Arrow

Veľký, zariadený 2 izbový BYT – novostavba V SENCI - CENTRUM

Senec, pri pošte Senec Arrow