Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

5 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA s garážou, 180 m2 pozemok 840 m2, Galanta, časť Kolónia, 1050 €

Galanta, Galanta Arrow

6 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA s garážou, obytná p. 163 m2 pozemok 840 m2, Galanta, časť Kolónia. 1050 €

Galanta, Galanta Arrow

5 izbový rodinný dom NOVOSTAVBA s garážou, obytná p. 180 m2 pozemok 840 m2, Galanta, časť Kolónia. 1050 €

Galanta, Galanta Arrow

5 izbový veľký rodinný dom NOVOSTAVBA, obytná p. 147 m2 pozemok 640 m2 v meste Galanta, časť Kolónia. 650 € + energie cca 150 €

Galanta, Galanta Arrow

Prenájom rodinného domu v obci Veľký Grob okr. GA

Veľký Grob, vvv Arrow

Prenajaté: zrekonštruovaný rodinný dom, Trnava, Kopánka

Trnava, Školská Arrow