Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
obhliadky
obhliadky@domypreludi.sk
0948257301

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny rodinný dom so záhradkou NOVOSTAVBA, GALANTA, Kúpeľná ulica

Typ
Predaj
Mesto
Galanta
Ulica
Kúpeľná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Celková plocha
150 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Holopriestor
Počet izieb
5
Pridané
14.06.2024
Aktualizované
18.06.2024
obhliadky Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom o rozlohe 130 m2 - NOVOSTAVBA v dvojdome s pozemkom o rozlohe 340 m2 v lokalite Galanta v Mládežníckej štvrti na ulici Kúpeľná. Dom sa skladá na prízemí zo vstupnej chodby, spálne, obývačky s kuchyňou na poschodí tri samostatné spálne a kúpeľňa s WC.

STAV DOMU:
Dom je postavený z tehly, elektrické kúrenie, kanalizácia, voda. Dom sa ponúka v stave holodomu, v prípade záujmu možnosť dokončiť do štandardu.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v lokalite medzi rodinnými domami, v blízkosti kompletná občianska vybavenosť, GALANDIA napojenie na D1.

Táto nehnuteľnosť je ponúkaná prostredníctvom spoločnosti Domy pre ľudí - v provízii sprostredkovateľa sú zahnuté poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti - základný poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností vo výške 100 €, poplatky za overovanie podpisov predávajúcich na zmluvách, vypracovanie zmlúv a autorizácia zmlúv advokátom, poistenie pre prípad spôsobenej škody do výšky 1,5mil€, hypotekárne poradenstvo a kompletný realitný servis.