Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martina Jurtinusová
galanta@vasereality.sk
0904946880

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 4+1, Gabčíkovo

Typ
Predaj
Mesto
Gabčíkovo
Ulica
Varjašská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
19.11.2020
Aktualizované
25.02.2021
Martina Jurtinusová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gabčíkovo, Varjašská. Plocha: úžitková 110m2, zastavaná 454m2, pozemku 975m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena 118 000 €. Na rodinnom dome bola vykonaná čiastočná rekonštrukcia : Všetky okná aj vchodové dvere sú plastové, v 3 izbách sa nachádza plávajúca podlaha, vykurovanie je plynovými gamatkami. TÚV je zabezpečená el. bojlerom na nočný prúd.  Z časti sú nové omietky - stierky, nové stropy. Zavedený vodovod z mesta a k dispozícii je aj vŕtaná studňa s čerpadlom na polievanie záhrady o výmere 521 m2. Vo dvore sa nachádza letná kuchyňa prestavaná na obytnú izbu s gamatkou a dvojgaráž. Na obidvoch objektoch je nová stracha. V zatrávnenej záhrade sú pravidelne vysádzané nové ovocné stromy, kvety. V zadnej časti pozemku je vytvorené miesto na vybudovanie bazéna, k dispozícii je  funkčný krb na opekanie. Do RD je zavedená káblová televízia, el. prípojka 230/400 V. Kanalizácia je odvedená do žumpy a je možnosť ju napojiť na verejnú kanalizáciu. Pekné miesta v okolí neďaleko vodného diela Gabčílovo na rekreáciu a pobyt v prírode.

Na kúpu Vám sprostredkujeme hypoúver, aj poistenie nehnuteľnosti. Pri rýchlom jednaní je možnosť dohody na cene.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky