Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 118 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Gabčíkovo – prístav /Celoročne obývateľná chata

Typ
Predaj
Mesto
Gabčíkovo
Ulica
prístav
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
95 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.02.2020
Aktualizované
02.04.2020
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu / ešte neobývanú murovanú rekreačnú chatu vzdialenú 100 m od brehu Dunaja v obci Gabčíkovo. Chata sa nachádza v chatovej oblasti, kde sú aj rodinné domy. Chata je celoročne obývateľná, má elektrické kúrenie a predprípravu na kúrenie krbom. Technické parametre domu: úžitková plocha je 95 m2, rozloha pozemku je 400 m2, bazén, altánok, parkovacie státie pre autá, kompletné oplotenie pozemku. Dispozícia domu je: vstupná chodba , priestranná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a záchodom, dolu 2 spálne , priestranná svetlá obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou (bez KL) s výstupom na terasu, hore otvorená miestnosť. Cena zahŕňa aj sprostredkovateľskú províziu, všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pomôžeme pri vybavení výhodného hypotkárne úveru cena nehnutešnosti : 98 990 Eur obhliadky 0908 153 937 SLEDUJTE NÁS AJ NA FACEBOOKU A INSTAGRAME