Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 IZBOVÝ BUNGALOV FINTICE - zabývaná 3 ročná novostavba hneď na začiatku časti Sady

Typ
Predaj
Okres
Prešov
Mesto
Fintice
Ulica
Nezábudková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
96 m2
Typ stavby
Montovaná
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
05.05.2022
Aktualizované
12.05.2022
Cena 285 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj tento lukratívny 4 izbový nádherný dom, s pridanými hodnotami ktorými sú:
Veľkosť pozemku 830 m2, zastavaná plocha domu 130 m2, úžitková - vnútorný priestor 96 m2 + terasa 12 m2, ktorý je rozdelený do dvoch zón - kuchyňa s obývačkou a výstupom na terasu sa nachádza v prednej časti domu, a 3 spálne, kúpeľňa, toaleta a technická miestnosť sú v zadnej časti domu, orientované do ticha záhrady, na juh. Vstup do domu z prednej strany je orientovaný na sever.
Záhrada je upravená, má ploty, výsadbu, stromčeky, kríky, hrozno, domček na náradie, a veľmi veľkú pivnicu pod terasou.
Z technickej miestnosti je otvorený vstup do podkrovia strechy, s položenou podlahou, a tento priestor so sťahovacími schodmi slúži ako úložný priestor podľa potrieb majiteľa domu. Dom má aj vpredu murovaný plot, s už teraz osadenou automatickou posuvnou bránou na diaľkové ovládanie, a bráničkou s poštovou schránkou. Takže výdavky na terénne úpravy si môžete ušetriť.
Dom je montovaný - je to nízkoenergetická drevostavba, čo sa prejavuje na mesačných nákladoch na bývanie. Náklady na elektrinu 130 Eur, vývoz žumpy 60 eur raz za 3 mesiace.
Dispozícia domu:
Vstupná chodba má dostatok úložného priestoru na oblečenie aj obuv. Je oddelená od vnútra domu ďalšími dverami.
Po vstupe od vstupných dverí do ľavej časti domu je samostatné hosťovské WC s umývadlom, ďalej vstupujeme do kuchyne, kde je v tvare U na mieru robená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, chladničkou, jedálenským kútom, obývačka s gaučovou súpravou v tvare L, dvere na terasu a televízna stena. Z kuchyne sú dvere do špajze s oknom, kde sú regály na uloženie potravín.
Od vstupných dverí - v pravej časti domu je rodinná kúpeľňa s rohovou vańou, sprchovacím kútom so sklenenou stenou, umývadlom, a WC Geberit. Za ňou sa nachádza krásna slnečná detská izba s dvomi oknami, a je tam aj biela vstavaná skriňa. Vedľa detskej izby je spálňa s veľkou vstavanou skriňou, komodami na mieru a veľkou posteľou s nočnými stolíkmi. Okno spálne je orientované do dvora. Vedľa spálne hosťovská izba (bez nábytku), taktiež orientovaná do dvora. Oproti kúpeľni je technická miestnosť, v ktorej je sťahovacie schodisko do podkrovia strechy s úložným priestorom.
Dom sa predáva kompletne zariadený, ako je na fotografiách. Úprava terasy už je na budúcom vlastníkovi domu.
Dom pre jeho polohu a vybavenie jednoznačne odporúčam. Kúpou je voľný najneskôr do 1-2 mesiacov.
Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová.